Вапорайзер? Що це таке?

Хочу курити, але безпечно. Очевидний абсурд, як можна курити без шкоди?

Куріння шкодить усім і завжди, щоб Ви не курили.

Але прогрес не стоїть на місці, технології вдосконалюються, недавно з’явилося загадкове нове слово «вапорайзер». Куріння можна змінити? Замінивши горіння – випаровування, тим самим зменшити згубну шкоду на організм людини. Адже неозброєним поглядом видно, що дим небезпечніший за пару. Ми це відчуваємо та розуміємо.

В основі роботи будь-якого вапорайзера лежить процес випаровування ( випарювання), тобто перетворення речовини на газоподібний стан. Іншими словами, вапорайзер – це паровий інгалятор.

Як правило, усі вапорайзери оснащені точним контролем температури. Деякі агрегати мають лише кілька налаштувань температур, а більш технологічні моделі можуть налаштовуватися з точністю до одного градуса.

За допомогою вапорайзерів випарювати можна буквально все: від м’яти та евкаліпту до тютюну та дарів Джа, а також масла. Такі інгаляції набагато приємніші і нешкідливіші за звичайне куріння. Матінка природа наділила безліч рослин найціннішими властивостями. Вапорайзер, є ні що інше, як прилад, що допомагає людям використовувати якнайбільше все те цінне, що дає нам природа. Візьми і ти своє від природи!

У нас на сайті є безліч моделей на будь-який смак, бюджет та перевагу. Переходьте за посиланням і вибирайте свій – тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *