• Бокс-брелок у подарунок

  • Відправки щодня

  • Перевірені моделі

Оплата та доставка:

Якщо сума замовлення до 300 грн. або товар відноситься до дрібної групи товарів – то посилка відправляється по 100% передоплаті

Товар, який відноситься до дорогої групи (понад 2000 грн.), відправляється після оплати на нашу картку страхового платежу у розмірі 300 грн.Це на той випадок, якщо клієнт передумав або просто проігнорував прибуття замовлення на вказане відділення Нової Пошти.

Ви так само можете у нас замовити товар, який відсутній на сайті або якого немає в наявності в даний момент. Термін доставки складає близько 10 днів. Товар замовляється і доставляється з урахуванням повної передоплати.

По Україні доставка відбувається через компанію Нова Пошта через надійність та швидкість доставки.

Способи оплати доставки Нової Пошти:

⁃ післяплата (платна послуга Нової пошти, це 2% від вартості замовлення + 20 грн за переказ коштів);

⁃ переказ на карту.

Термін доставки Новою Поштою:

Замовлення, зроблені до 16.00, відправляються цього ж дня.

Замовлення, зроблені після 16:00 відправляються наступного дня.

Нова Пошта надає послугу доставки кур’єрами за адресою. Вартість доставки напряму залежить від тарифів Нової пошти.

Увага! Посилку необхідно забрати протягом 5 днів, після прибуття її на відділення НП.

Повернення:

Переконливе прохання, перевіряйте, будь ласка наявність, відповідність та цілісність товару, який Ви забираєте безпосередньо на Новій Пошті. Усі питання про невідповідність товару у замовленні або пошкодження товару Ви можете поставити тільки одразу, при його огляді у відділенні Нової Пошти, за номером телефону: +38 0637036171

У разі, якщо Ви не перевірили товар на новій пошті, а зробили це вдома, без нагляду працівника пошти та пошкодили плівку, або цілісність коробки, товар не підлягає поверненню.

Вапорайзер належить до пристрою особистої гігієни, який контактує зі слизовою людини, така група товарів поверненню не підлягає. Єдиний вийняток – якщо товар має технічну ваду, якщо це сталося не в наслідок падіння з висоти. Тоді ми вимагаємо відправити відео, де чітко видна модель вапорайзеру, його стан та пояснення проблеми. Після перевірки техніком, ми відправимо вам новий пристрій, або відремонтуємо старий.

Подальші скарги та претензії щодо наявності, невідповідності чи пошкодження товару в замовленні розглядатися не будуть!

У разі передоплати клієнта за замовлення і подальшою відмовою від замовлення, засоби повертаються клієнтові протягом 5-7 робочих днів з урахуванням комісії –10% від вартості замовлення.