ВЕЙПІНГ VS КУРІННЯ

Вдихати дим будь-якого виду небезпечно здоров’ю. Сигаретний дим містить понад 7000 хімічних речовин, понад 100 з яких відомі як ядовиті або канцерогенні (що викликають рак). Токсичні ефекти сигаретного диму більше не обговорюються у науці. Хоча дим каннабісу містить значно менше хімікатів, він, як і раніше, містить значне кількість аміаку, смолі, бензолу та окису вуглецю, які вважаються токсичними або канцерогенними. Ці шкідливі хімічні речовини є побічним продуктом горіння рослинних матеріалів і є у димі, що створюється при підпалі рослини. Як ми обговоримо пізніше, випаровування усуває необхідність такого сильного нагрівання та згоряння, значно зменшуючи дим та пов’язані з ним опасности.

БЕЗПЕЧНО ВЕЙПИТИ?

Порівняно з курінням, вейпінг вважається на 95% здоровішим, як було зазначено у дослідженні 2017 року, проведеному Public Health England у Великій Британії. Вейпінг не виробляє жодного з вищезгаданих токсинів. Однак це не означає, що вейпінг завжди був цілком безпечним.

За 15 років, протягом яких випарники та електронні сигарети були широко доступні для споживачів, деякі пристрої, які виробляли компанії, були небезпечними. Наприклад, деякі дешево виготовлені пристрої виділяють нікель і хром у паровий тракт, коли їх нагрівальні змійовики починають руйнуватися.

Ще одна проблема – це повідомлення про вибухи деяких електронних сигарет, що призвело до травм та смерті. Що змушує вейп-пристрій вибухнути? Як основна причина визначено модифікацію пристрою користувачем. Ці пристрої, відомі як “мехмоді” або “мехмоді вейпи”, продаються для того, щоб користувач міг змінювати, змінюючи, додаючи або видаляючи компоненти. Іншою причиною є зношення літій-іонних батарей, які можуть спалахнути при неправильному використанні або зберіганні.

FDA рекомендує наступне для безпечного вейпінгу:

Дотримуйтесь інструкцій виробника.

Не видаляйте та не вимикайте функції безпеки.

Використовуйте лише рекомендовані батареї та уникайте змішування марок батарей та рівнів заряду.

Заряджайте аккумулятор на чистій поверхні і в місці, де він не може перегрітися.

Захищайте пристрій від екстремальних температур, таких як пряме сонячне проміння або холодний автомобіль на ніч.

Обов’язково зберіть речі у поїздці.

Крім правильного використання, важливо використовувати лише якісні пристрої від відомих та перевірених брендів.

КОРИСТЬ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я від вейпінгу трав.

Вейпінг каннабісу має ще одну істотну перевагу для здоров’я в порівнянні з його курінням. Усі активні інгредієнти каннабісу підпадають під дві фітохімічні категорії: терпені та каннабіноїди. Багато з цих сполук можуть надавати надзвичайно сильний сприятливий вплив на здоров’я. Однак при курінні каннабісу багато цих корисних сполук втрачаються. Однак, коли канабіс випаровується, користувач може отримати доступ до всього спектру терпенів та каннабіноїдів, доступних із рослини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *