The Volcanj: Історія Культового у світі вапорайзера

The Volcanj: Історія Культового у світі вапорайзера

Історія вапорайзерів розгортається перед нами, і якби один продукт був названий засновником індустрії вапорайзерів, то це був би вапорайзер The Volcano від Storz & Bickel.

Що таке вапорайзер Volcano?

Цей стильний настільний вапорайзер практично став «засновником» ринку сучасних альтернатив куріння, втілюючи золотий стандарт у технології випаровування з моменту появи вапорайзерів Volcano на європейському та американському ринках наприкінці 90-х та на початку 2000-х років. Але до того, як вапорайзери поширилися в інших частинах світу і здобули кілька нагород на Кубку каннабісу, Storz & Bickel були лише парою джентльменів, які переслідували вищий і здоровіший стандарт насолоди канабіс.

Маркус Шторц розпочав свою кар’єру як «кваліфікований графічний дизайнер».

Його художня освіта була б природним доповненням до технічної освіти його партнера, але це зовсім не означає, що Шторц сам не мав великої винахідливості. Не зумівши знайти відповідний вапорайзер для канабісу, що відповідає його стандартам, Шторц розпочав розробку вапорайзера Volcano у 1996 році. Як і більшість винаходів компанії, вапорайзер Volcano виник у результаті пошуку якості, стабільності та максимально високих стандартів.

Першу версію вапорайзера було створено за допомогою теплової гармати в підвалі Шторца. Незважаючи на те, що цей варіант виявився незадовільним через залишкові частки вугільних щіток, це був необхідний перший крок до інновацій повітряного насоса, що використовується на сьогоднішній день у сучасному вапорайзері Volcano.

Резервуар вапорайзера був спеціально розроблений для поділу процесів випаровування та вдихання, що дозволяє пацієнту перебувати поза контактом.

з вапорайзером та теплом, що створюється при його роботі.

Крім того, така система дозволяла другій стороні (медсестрі або наглядачеві) підготувати необхідне дозування для пацієнта, а сам резервуар практично не чинив опору на вдиху, що робило його ідеальним для хворих або інвалідів. Цілісна та відтворювана природа резервуара Volcano зробила його ідеальним варіантом для медичного використання та вивчення.

Юрген Бікель, давній друг Шторца, придбав свій перший вапорайзер Volcano у тому ж підвалі, де він був винайдений. Бікель був німецьким інженером-будівельником, який працював у Перу, який спеціалізувався на водопостачанні та очищенні питної води. Бікель вважав за краще використання вапорайзерів місцевим одвіркам і примудрився привезти винахід Шторца для особистого користування під час свого п’ятирічного перебування в Андах. Знайшовши один в одному споріднену душу, двоє підприємців офіційно оформили партнерство у 2002 році. Так народилася компанія Storz&Bickel.

Бікель розповідає, що отримання фінансування, патентів та галузевих сертифікатів були найважчими аспектами формування компанії, але необхідними стовпами бізнесу, особливо з їхніми поглядами на медичну промисловість. Медичний ринок посилював ставлення компанії до лікарського канабісу, але також вимагав стандарту якості, якого прагнули Шторц і Бікель. У 2003 році працьовитість Шторца та Бікеля окупилася, коли компанія була удостоєна премії доктора Рудольфа Еберле за визначні технологічні інновації.

Вапорайзер Вулкан: від ідеї до лідера галузі

З каннабісом, що набирає популярності по всьому світу та інноваціями компанії, яким довіряли, Storz & Bickel випустила випорайзер Volcano Digit у 2007 році. Це дозволило забезпечити більш точний контроль температури, який допомагав точно визначити температуру, за якої деякі терпени та каннабіноїди випаровуються, тим самим розширюючи сферу застосування вапорайзера на ринках кулінарії та концентратів, а також у медицині. Ця хвиля інновацій стала першою з багатьох за майже десятиліття безперервних винаходів. Вапорайзер Plenty з’явився в 2008 році і став першим вапорайзером, який об’єднав методи повітряного та радіаційного нагріву. До 2009 року цей крок уперед як для усвідомленого, так і для медичного вживання канабісу, лише зміцнив дух компанії на її шляху до отримання медичної сертифікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *