Системи нагріву у вапорайзері

Є 2 типи нагрівання трав, що використовуються у вапорайзерах: конвекція та кондукція (так само їх комбінація).

Конвекція. При конвективному нагріванні сухі трави всередині вапорайзера не стикаються з нагрівальним елементом. Натомість трави нагріваються до температури випаровування за допомогою потоку гарячого повітря. У таких вапорайзерах нагрівальні елементи зазвичай виконані з кераміки, рідше з нержавіючої сталі.

Конвекция в вапорайзере

Конвекція у вапорайзері

Кондукція Якщо у вапорайзері використовується кондукція (вид теплопередачі від поверхні до поверхні), сухі трави або концентрати поміщаються безпосередньо на нагрівач. Найчастіше нагрівальна поверхня виготовляється із металу. Спочатку до оптимальної температури нагрівається металевий елемент, а від нього нагріваються безпосередньо ваші трави. В результаті всі активні речовини (такі, як ТГК і КБД), що містяться в тютюні, перетворюються на пару.

Кондукция в вапорайзерах

Кондукція у вапорайзерах

Є деякі моделі вапорайзерів, де використовується одночасно обидві системи нагріву, що вважається безпрограшним варіантом.

Більш рівномірне прогрівання субстанції спостерігається в моделях випарників з конвекційним нагріванням. Кондукційні вапорайзери передбачають прогрівання тільки нижньої частини, оскільки термоелемент розташований внизу, тому у разі максимальної наповненості контейнера необхідно трохи поворушити ваші трави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *