Історія походження вапорайзера та суть девайсу

Винахід вапорайзера посідає 90-ті роки минулого століття. І як би напрочуд це не звучало, пов’язана поява першої моделі вапора з Амстердамом. Біл Амато на прізвисько «Орел» створив величезну скляну кулю із трубками – прототип сьогоднішніх вапорайзерів. Технологію нагріву всередині кулі Біл запозичив у Стародавніх Єгиптян, які нагрівали каміння підтримки температури. Після показу світу свого дітища Біл та цей вапорайзер набули статусу легенд. До кінця своїх днів Біл з’являвся з ним на всіляких виставках. Амато помер у 2005 році. За ним офіційно прикріплений статус «Хрещеного Батька Вапорайзерів».
Давньогрецький історик Геродот в «Історії» описував використання диму конопель скіфами:
Взявши це конопляне насіння, скіфи підлазять під повстяну юрту і потім кидають його на розпечене каміння. Від цього піднімається такий сильний дим і пара, що жодна еллінська парова лазня не зрівняється з такою лазнею. Насолоджуючись нею, скіфи голосно волають від задоволення.

Як встановив німецький археолог Хуго Обермайєр, куріння конопель за допомогою трубок практикувалося давніми германцями та гало-римлянами — про це свідчать відповідні знахідки, зроблені у кількох похованнях.

Згідно з публікаціями німецького мандрівника Пауля Погге, в деяких племенах Центральної Африки примус до куріння конопель використовувався в судовій практиці. Засуджений мав викурити таку кількість конопель, що призводило його до стану сильного сп’яніння, після чого бився суддями.
Що нам скаже про це Всесвітня Енциклопедія?
Вапорайзер є електричним приладом для куріння, в якому міститься свій власний нагріваючий елемент, який, що найважливіше – не спалює сировину, а лише нагріває його до температури випаровування. Це дозволяє випаровувати всі активні та корисні речовини.

Едгард Білл перший ідейний і прабатько диво технологій

У чому суть вапорайзера?
Для чого потрібний вапорайзер Пряме призначення вапорайзера - це нагрівання сухих трав, масел, паст або рідин для отримання пари. Вапорайзери можуть використовуватись як альтернатива електронних сигарет, також існують моделі пристроїв, що використовуються в медичних цілях.
Як правильно курити через вапорайзер?
Вдихайте пар повільно і не забувайте перемішувати трави в нагрівальній камері вапорайзера. Легкий і повільний вдих дозволяє отримати максимум пари від кожної затяжки, особливо при використанні конвекційних вапорайзерів.
Чим кращий вапорайзер?
Вапорайзер плюси та мінуси: Основною перевагою вапору, що кардинально відрізняє його від інших пристосувань, є відсутність процесу горіння та продукування пари замість диму. Тобто використовуючи даний прилад, ви вдихатимете пар - м'який, приємний, насичений активними речовинами.
Які бувають вапорайзери?
За способом випарювання вапорайзери бувають:
Кондукційний. У ньому тютюн нагрівається від безпосереднього контакту з нагрівальним елементом.
Конвекційний.
Променевий - найтехнологічніший спосіб вапоризації, при якому нагрівання відбувається за допомогою лазерного променя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *